Юрій закінчив Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. Проходив стажувався в аналітичному центрі European Stability Initiative, Німеччина, а також приймав участь в програмах обміну досвідом в США.
Юрій є Generation17 Young Leader в межах спільної програми UNDP та Samsung Global, що посилює голос громадянського суспільства для досягнення Цілей Сталого Розвитку.
Має 10-річний досвід роботи в неурядовому секторі, керував понад 30-ма проєктами, серед яких міжнародні з географією діяльності на 8 країн. Експерт Школи бюджетної адвокації (2018-2021).
Дослідницькі інтереси: інституційна архітектура відбудови, фінансування відновлення, громадянське суспільство, цифровізація державних послуг.
Інститут аналітики та адвокації (ІАА) – це аналітичний центр, який створює аналітику та цифрові рішення, щоби сприяти органам влади приймати раціональні рішення, підвищувати прозорість та покращувати врядування. ІАА входить в топ 100 аналітичних центрів в Центральній та Східній Європі.
Сьогодні ІАА зосереджує діяльність щодо:
· відбудови та відновлення (інституційна архітектура, фінансування відновлення, розбудова спроможності громад);
· реформи на шляху до ЄС (цифровізація транспорту і логістики, Митна служба, Рахункова палата).
Отримав ступінь спеціаліста міжнародного права та перекладу та бакалавра міжнародного права Національного університету імені Тараса Шевченка.
Олексій має значний досвід юридичної практики у провідних транснаціональних та українських компаніях — Baker & McKenzie, Coca-Cola HBC та "Василь Кісіль і Партнери". Експерт з питань аналізу державної політики, регуляторної політики та цифровізації.
BRDO — один з провідних експертно-аналітичних центрів в Україні. Діяльність BRDO зосереджена на ефективному регулюванні, економічному зростанні, розвитку малого та середнього бізнесу, а тепер і на розв'язанні проблем, спричинених широкомасштабним вторгненням рф, включно з питанням відновлення України. Організація відіграла важливу роль у розробці та адвокації понад 200 ініціатив, прийнятих Урядом і Парламентом України.
PhD здобувач Інституту Корецького НАН України. Магістр права.
Має 10-річний досвід роботи у сфері GR та боротьби з корупцією, співпраці з Верховною Радою, Урядом та муніципалітетами.
Впродовж 5 років лідила напрям правової політики та експертизи законопроєктів у Раді експертиз при Антикорупційному комітеті ВРУ.
Керувала спільно з Головою Комітету Єгором Соболєвим проєктом з парламентського захисту суддів-викривачів корупції із залученням суддів, адвокатів та народних депутатів України.
Є співавтором законопроєктів про антикорупційні суди, недопущення переслідування та покарання осіб, які брали безпосередню участь у бойових діях в АТО, а також методологій проведення антикорупційної експертизи.
МЕЖА – це антикорупційний центр, заснований з метою просування принципів належного врядування, сприяння запобіганню та боротьбі з корупцією, залучення громадянського суспільства до прозорого та підзвітного відновлення, а також сприяння євроатлантичній інтеграції України.
Закінчив Національний університет «Києво-Могилянська академія» (ступінь бакалавра з економічної теорії, магістр з економічної політики). Магістр зі спеціалізацією у сфері бізнес-аналізу та консалтингу (Warwick Business School, Велика Британія).
Експерт із понад 5-річним досвідом антикорупційної адвокації, бізнес-консультування, інвестиційного аналізу та бізнес-процесів у державному секторі.
Тривалий час працював аналітиком в інвестиційній компанії. Також має досвід роботи в державному секторі: як начальник відділу в управлінні реформ Генеральної прокуратури відповідав за аналіз бізнес-процесів та розробку стратегії впровадження реформ, брав участь у створенні комунікаційної платформи для органів правопорядку.
У 2016-2019 роках став заступником виконавчого директора Transparency International Україна. З 2019 року — виконавчий директор організації.
Андрій є членом правління Незалежної антикорупційної комісії (НАКО), Етичного комітету Української мережі доброчесності та комплаєнсу (UNIC) та United Nations Convention Against Corruption (UNCAC).
Transparency International Ukraine — акредитований представник глобального руху Transparency International, який з 2012 року допомагає Україні ставати сильнішою. Організація комплексно підходить до розробки та впровадження змін задля зниження рівня корупції в окремих сферах. ТІ Україна допомогла створити та згодом передала державі системи Prozorro, Prozorro.Продажі, eHealth та Prozvit. Також команда впровадила Рейтинги прозорості та підзвітності міст, розбудувала спільноту DOZORRO для контролю за публічними закупівлями та співзаснувала коаліцію RISE Ukraine, що захищає доброчесність і ефективність у відбудові.
Членкиня Правління Коаліції RISE Ukraine та провідна експертка Інституту економічних досліджень та політичних консультацій.
Провідна наукова співробітниця Інституту економічних досліджень та політичних консультацій з досвідом понад 20 років в економічних дослідженнях та аналізі.
Дослідницькі інтереси у сфері макроекономічної політики з досвідом макроекономчного прогнозування. Особливий фокус — аналіз фіскальної політики, соціальної політики, включаючи питання системи охорони здоров'я та ринку праці. З 2022 році додатковим фокусом уваги є процеси відбудови та відновлення України.
Брала участь в міжнародних науково-дослідних проектах. Закінчила Національний Університет "Києво-Могилянська Академія" / EERC (ступінь магістра економіки).
Інститут економічних досліджень та політичних консультацій (ІЕД) — міжнародно-визнаний український незалежний аналітичний центр, який спеціалізується на економічному аналізі та розробці рекомендацій, розвитку громадянського суспільства в Україні. З 2019 року ІЕД є стратегічним партнером Європейського Союзу з розвитку громадянського суспільства. Основні завдання ІЕД включають вироблення фахової експертної оцінки в сфері економіки та економічної політики, розробка стратегічних та інструментальних складових економічної політики, формування громадської думки шляхом організації публічного діалогу та поширення знань.
Магістр Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.
Сергій має 10 років досвіду роботи з виявленням корупційних фактів у публічних закупівлях, моніторингом електронних декларацій, виявленням конфлікту інтересів, підготовкою відповідних оскаржень до контролюючих та правоохоронних органів. Працював юристом у "Центрі протидії корупції".
Співзасновник діджитал інструментів, які залучають людей до запобігання корупції та наближують Україну до перемоги: Реєстр російських воєнних злочинців, Приховані інтереси, Карта Ремонтів, Карта коронавірусних закупівель, чат-бот "Медсестра Іванка" та Карта Вакцинації.
Засновник "Карти руйнувань та відновлення" — онлайн мапи, яка накопичує інформацію про всі пошкоджені чи зруйновані внаслідок російського вторгнення в Україну об'єкти цивільної інфраструктури.
Протягом 2023 року спільно з командою ГО "Антикорупційний штаб" задокументовано докази злочинів руйнування культурної спадщини за допомогою додатку "Project Providence" у п’яти областях. Зібрано відомості про 572 зруйнованих об’єктів інфраструктури в Україні (1436 фотографій) з додатковим описом та нанесенням точних координат руйнування росіянами.
Леся фахівець у сфері міжнародних відносин та державного управління. Має значний досвід роботи у міжнародних структурах, зокрема, працювала понад 5 років у міжнародних організаціях системи ООН. У 2014 році, у зв’язку з початком україно-російської війни, співзаснувала український офіс найбільшої міжнародної гуманітарної організації. З 2018 року працювала над впровадженням реформи державного управління в Офісі реформ Кабінету Міністрів України.
Окрім цього, Леся має значний досвід роботи в аналітичних центрах, як і українських, так і закордонних: Центр оборонних стратегій, провідний аналітичний центр Іспанії FRIDE та європейська мережа центрів European Council for Foreign Relations. Основними темами дослідження є міжнародна безпека, зокрема, російсько-українська війна, робота міжнародних організацій та громадянське суспільство України.
Співзасновниця декількох інформаційно-адвокаційних платформ за кордоном.
Освіта: Магістр з міжнародних відносин (спеціалізація міжнародна безпека) Інституту міжнародних відносин КНУ ім. Тараса Шевченка; Магістр з європейських публічних відносин, Маастрихтський університет (Нідерланди). Стажувалася в Європейському парламенті.
Отримала ступінь магістра за спеціальністю “Українська філологія та західноєвропейська мова” Національного університету імені Тараса Шевченка.
Має шестирічний досвід у журналістиці, публікувалася у щоденній всеукраїнській газеті "День" та в історичних книгах з серії "Бібліотека газети "День". Працювала комунікаційною менеджеркою Українського осередку Міжнародного ПЕН-клубу та менеджеркою спецпроєктів незалежного медіа Hromadske. Комунікаційна менеджерка Офісу ефективного регулювання BRDO.
Здобула ступінь магістра за спеціальністю "Культурологія" Національного Університету "Києво-Могилянська Академія".
Експертка в сфері комунікацій і PR. Має дев'ятирічний досвід у комунікаціях культурних і бізнесових проєктів. В.о. керівника сектору комунікацій Офісу ефективного регулювання BRDO.